• Zadzwoń do nas: +48 517 255 713
  • Godziny otwarcia: 08:00 to 18:00

Zielony Zakątek

FUNKCJONALNY DOM - w cenie mieszkania!!!
Powierzchnia użytkowa lokalu to 82,19 m²

Ruszyła budowa Osiedla Zielony Zakątek w Gąsocinie. Osiedle jest kompleksem budynków jednorodzinnych, dwu lokalowych z własnym ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących spokoju i wytchnienia od codziennego zgiełku.

Realizacja nowoczesnego projektu zlokalizowana jest w cichej i przyjemnej okolicy przy bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek został zaprojektowany z myślą o rodzinach, które pragną żyć w wyjątkowym zielonym miejscu, gdzie odpoczynek jest radością. To wszystko pozwala na to by pogodzić codzienne życie z ciszą i odpoczynkiem we własnym domu.

Piękne, zamknięte osiedle domów energooszczędnych dzięki swojemu unikalnemu położeniu gwarantuje azyl od miejskiego zgiełku, znajdując się jednocześnie w odległości 17 km od Ciechanowa, oraz 1 km od stacji PKP relacja Olsztyn-Warszawa, zapewniając bliskość do pracy w mieście. Inwestycja Zielony Zakątek powstała z myślą o osobach, które chcą pogodzić ze sobą życie na łonie natury z bliskością miasta i dostępem do jego infrastruktury. Dla rodzin z dziećmi ważne będzie, że nieopodal naszej inwestycji znajdują się szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, powstaje supermarket netto.

Galeria wizualizacji Zielonego Zakątka

Spokój i cisza to cechy charakterystyczne dla tej inwestycji. Jeśli cenisz sobie te wartości, to znalazłeś miejsce idealne dla siebie! Nasze domy stworzyliśmy z myślą o rodzinach, które cenią sobie połączenie nowoczesnej, ale jednocześnie przytulnej architektury z praktycznymi rozwiązaniami. Funkcjonalny układ pomieszczeń naturalnie dzieli strefę dzienną, znajdującą się na parterze, od strefy prywatnej, która usytuowana jest na pierwszym piętrze. Relaks w gronie rodziny i przyjaciół umożliwi ogród, do którego wychodzi się prosto z salonu.

Film produktowy po osiedlu Zielony Zakątek

Budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje trwałość realizowanej inwestycji, oraz bezproblemowe wieloletnie użytkowanie. Lokal będzie ogrzewany pompą ciepła, wyjście na dachu pod panele fotowoltaiczne w cenie. Na życzenie klienta możemy wykonać instalację fotowoltaiczną, oraz wyjście z zabezpieczeniami prądu trójfazowego do ładowania samochodu elektrycznego.

KARTY
MIESZKAŃ

Wirtualny spacer 360°

Loading...