• Zadzwoń do nas: +48 517 255 713
  • Godziny otwarcia: 08:00 to 18:00

Apartamenty Gdańska

FUNKCJONALNY DOM - w cenie mieszkania!!!
Powierzchnia użytkowa lokalu to 110,95 m²

Ruszyła budowa Apartamentów w Legionowie przy ulicy Gdańskiej, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących spokoju i wytchnienia od codziennego zgiełku. Szybka komunikacja z centrum Warszawy spełnia oczekiwania klientów, którzy poszukują zarówno spokoju, dostępu do terenów rekreacyjnych, chcąc równocześnie mieć dostęp do atutów dużego miasta.

Piękne, zamknięte osiedle energooszczędnych apartamentów o podwyższonym standardzie deweloperskim dzięki swojemu unikalnemu położeniu gwarantuje azyl od miejskiego zgiełku, znajdując się jednocześnie w odległości 20 km od Centrum Warszawy, oraz 400 m od stacji SKM Legionowo Przystanek.

Atuty lokalizacji: 5 minut zajmuje dojście do Stacji SKM, dojazd 25 minut do centrum Warszawy. W miejscowości są zlokalizowane szkoły średnie i podstawowe, przedszkola, żłobki, apteki, liczne punkty usługowo-handlowe. Idealnie skomunikowana miejscowość!

Apartament na parterze
o powierzchni 52,09 m2 z ogrodem 150m2

w cenie 599.000 zł

Apartament dwukondygnacyjny na piętrze
o powierzchni 110,95 m2

w cenie 699.000 zł

Kameralna zabudowa w stylu miejskim, indywidualny projekt skupiający się na detalach tworzących spójny koncept osiedla. Design został zaprojektowany przez wiodącą pracownię projektową, stawiamy na jakość i rzetelność wykonania projektów. Zróżnicowana powierzchnia apartamentów: wybierz model który pasuje do Twoich potrzeb.

  1. oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników, dlatego mają Państwo z nami bezpośredni kontakt na każdym etapie 
  2. pełna obsługa procesu finansowania od pomocy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytowej przez formalności do uruchomienia kredytu 
  3. po nabyciu brak opłat czynszu itp – nabywca ponosi jedynie koszty związane z eksploatacją lokalu
  4. do każdego apartamentu przynależy miejsce postojowe.

Wizualizacje - Apartamenty Gdańska

Budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje trwałość realizowanej inwestycji, oraz bezproblemowe wieloletnie użytkowanie. Lokal będzie ogrzewany pompą ciepła, wyjście na dachu pod panele fotowoltaiczne w cenie. Na życzenie klienta możemy wykonać instalację fotowoltaiczną.

KARTY
MIESZKAŃ