PK-DOMBUD Piotr Kisielewski– developer godny zaufania.   Działając od 2007 roku zrealizowaliśmy na rynku aglomeracji powiatu legionowskiego  i okolicznych powiatów kilkadziesiąt inwestycji, w których mieszka grono zadowolonych Klientów. Nasze doświadczenie to gwarancja pewnej i bezpiecznej drogi do Państwa wymarzonego domu. Budując dom swoich marzeń decydują się Państwo na jeden z najważniejszych kroków w swoim życiu. My ze swojej strony robimy wszystko, aby w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, oraz wysokie standardy materiałowe.  Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zasługiwać na miano solidnego wykonawcy budując dla Państwa wymarzony dom. Ponadto staramy się w maksymalny sposób wspierać naszych Klientów na etapie finansowania budowy wybranego projektu domu, pomagamy w pozyskiwaniu kredytów, oraz zajmujemy się wszelką dokumentacją począwszy od pozwolenia na budowę, poprzez inwentaryzacje podwykonawcze, kończąc na odbiorze budynku przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Mamy nadzieję, że na naszej stronie poczujecie się Państwo jak… w wymarzonym domu. Może już za chwilę to marzenie przybierze realne kształty. Zapraszamy!

Co nas wyróżnia:

Nasze projekty zawsze mają bardzo kameralny charakter. Z reguły w budynku mieszka zaledwie kilka – kilkanaście rodzin. Wierzymy, że właśnie w takim otoczeniu żyje się najlepiej i bezpiecznie. Budowane przez nas domy zawsze projektujemy tak, jak byśmy sami mieli w nich zamieszkać. Stale doskonalimy nasze projekty, dbając aby były one funkcjonalne i oryginalne. Naszą misją jest także budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, zlokalizowanych na zorganizowanych, bezpiecznych osiedlach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań. Domy są tańsze w utrzymaniu, a oferują tak unikalne w miejskich warunkach elementy, jak własne ogródki czy kominki. Taki dom to naprawdę inna jakość życia!

Nasze projekty to:

  • kominki w salonach,
  • indywidualne ogródki,
  • podział na strefę dzienną i nocną,
  • kameralne sąsiedztwo,
  • ponadnormatywna wysokość kondygnacji,
  • stosowanie wysokiej jakości tradycyjnych materiałów,
  • energooszczędność,
  • duże przeszklenia.

Bezpieczeństwo i solidność

Nasze doświadczenie i stała współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami, zapewniają Państwu najwyższą jakość realizacji inwestycji. Budujemy wyłącznie ze sprawdzonych, tradycyjnych i solidnych materiałów. Bardzo poważnie traktujemy również naszą pięcioletnią odpowiedzialność z tytułu rękojmi