• Zadzwoń do nas: +48 517 255 713
  • Godziny otwarcia: 08:00 to 18:00

O nas

O nas

PK DOMBUD -
partner w inspirowaniu
do lepszego życia

Zajmujemy się wznoszeniem budynków jednorodzinnych z projektów naszych klientów. Współpracując z nami, poczujesz się komfortowo i bezpiecznie — zarówno w trakcie budowy, jak i po jej zakończeniu.
Zapraszamy do współpracy!

Zakup domu to decyzja na wiele lat, a czasem nawet na całe życie. Decydując się na ten krok warto wybrać dewelopera, który cechuje się już pewną renomą, a także dużym zaufaniem wśród Klientów. Tutaj wyznacznikiem jest przede wszystkim duża ilość zrealizowanych z sukcesem inwestycji.

PK-DOMBUD Piotr Kisielewski – developer godny zaufania

Działając od 2007 roku zrealizowaliśmy na rynku aglomeracji powiatu legionowskiego i okolicznych powiatów kilkadziesiąt inwestycji, w których mieszka grono zadowolonych Klientów. Nasze doświadczenie to gwarancja pewnej i bezpiecznej drogi do Państwa wymarzonego domu.

Budując dom swoich marzeń decydują się Państwo na jeden z najważniejszych kroków w swoim życiu. My ze swojej strony robimy wszystko, aby w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, oraz wysokie standardy materiałowe. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zasługiwać na miano solidnego wykonawcy budując dla Państwa wymarzony dom. Ponadto staramy się w maksymalny sposób wspierać naszych Klientów na etapie finansowania budowy wybranego projektu domu, pomagamy w pozyskiwaniu kredytów, oraz zajmujemy się wszelką dokumentacją począwszy od pozwolenia na budowę, poprzez inwentaryzacje podwykonawcze, kończąc na odbiorze budynku przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Mamy nadzieję, że na naszej stronie poczujecie się Państwo jak… w wymarzonym domu. Może już za chwilę to marzenie przybierze realne kształty.

Zapraszamy!

Co nas wyróżnia:

Nasze projekty zawsze mają bardzo kameralny charakter. Z reguły w budynku mieszka zaledwie kilka – kilkanaście rodzin. Wierzymy, że właśnie w takim otoczeniu żyje się najlepiej i bezpiecznie. Budowane przez nas domy zawsze projektujemy tak, jak byśmy sami mieli w nich zamieszkać. Stale doskonalimy nasze projekty, dbając aby były one funkcjonalne i oryginalne. Naszą misją jest także budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, zlokalizowanych na zorganizowanych, bezpiecznych osiedlach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań. Domy są tańsze w utrzymaniu, a oferują tak unikalne w miejskich warunkach elementy, jak własne ogródki czy kominki. Taki dom to naprawdę inna jakość życia!

jak pracujemy

Od projektu
aż po klucz

Zrealizujemy Twoje marzenia o własnym domu. Kompleksowo wykonamy inwestycję. Posiadamy sprzęt i doświadczenie w obsłudze inwestycji.

Projektowanie

Współpracujemy z najlepszymi architektami by sprostać najnowszym trendom i oczekiwaniom naszych klientów.

Technologia

Korzystamy z najnowszych rozwiązań i technologii w budownictwie. Dobieramy możliwie najlepsze materiały i rozwiązania.

Otoczenie

Zapewniamy drogi oraz ogrodzenie inwestycji, Instalujemy bramy oraz oświetlenie na terenie inwestycji.

Media

Do naszych inwestycji dołączone są wszystkie możliwe media media (prąd, gaz, kanalizacja). I na życzenie internet i telewizja kablowa.

Obsługa prawna

Zakup inwestycji odbywa się po podpisaniu umowy. Ty decydujesz na jakim etapie chcesz dostać klucze. Inwestycje objęte są gwarancją.